(Видео) Топ 30 погодоци во женската Лига на шампиони!

Мукаетов: Ќе направиме резултат од кој сите ќе бидеме горди!
25/12/2017
Топ 10 најчитани статии во 2017 година!
31/12/2017

(Видео) Топ 30 погодоци во женската Лига на шампиони!

Вечерва раководството на ЕХФ објави видео со Топ 30 погодоци во женската Лига на шампиони, за изминатата 2017 година.

Видео со прекрасни погодоци, во кое има погодоци и од ракометарките на ЖРК Вардар: Андреа Пенезиќ, Драгана Цвијиќ, Александра Лакрабер … како и екс ракометарката на „црвено-црните“ Ања Алтхаус.

Уживајте во прекрасните погодоци!

С.П
С.П
Со спортот и ракометот уште од детството. Твитерџија и љубител на македонскиот ракомет! #макракомет

Comments are closed.