(Видео) Патот на Вардар до шампионската титула!

raul-gonzales-komandant
Раул Гонзалес со убав гест ги поздрави сите присутни на плоштадот „Македонија“
06/06/2017
stole-shampion-rk-vardar
(Видео) Вардар – Бесмртници!
09/06/2017

(Видео) Патот на Вардар до шампионската титула!

stole-shampion-rk-vardar

Одличниот Мартин Пресилски повторно не израдува со едно убаво видео, овојпат за тазе печените Европски шампиони, РК ВАРДАР ! ! !

На одличен начин го прикажува патот на Вардар до освојувањето на Лига на шампионите, видео на кое никој не може да остане рамнодушен!

МакРакомет му се заблагодарува на Мартин Пресилски, уживајте во видеото!

Повеќе видеа од Мартин Пресилски може да видите на неговиот Youtube канал => MP’™

С.П
С.П
Со спортот и ракометот уште од детството. Твитерџија и љубител на македонскиот ракомет! #макракомет

Comments are closed.