Анкета: Кој ќе биде новиот Европски првак во Лигата на шампионите?

Исланѓани ќе му судат на Вардар против Монпелје
23/05/2018
Арпад Штербик е најдобриот голман сезонава во ЛШ
25/05/2018

Анкета: Кој ќе биде новиот Европски првак во Лигата на шампионите?

На два дена пред големиот празник за сите љубители на ракометот, Ф4 турнирот во Келн објавуваме анкета во која ве прашуваме, кој според вас ќе биде новиот Европски првак во Лигата на шампионите?

Кој ќе биде новиот Европски првак во Лигата на шампионите?

  • Вардар (86%, 275 гласови)
  • ПСЖ (9%, 29 гласови)
  • Нант (2%, 7 гласови)
  • Монпелје (2%, 7 гласови)

Вкупно гласале: 318

Loading ... Loading ...
*Анкетата трае до 26-ти Мај, 12:00 часот.
С.П
С.П
Со спортот и ракометот уште од детството. Твитерџија и љубител на македонскиот ракомет! #макракомет

Comments are closed.